فروشگاه اينترنتي تجهيزات پزشكي

 

با ثبت مقادیر فشار خون و در نظر داشتن انجام این عمل از جمله زمان اندازه گیری و شرایط زندگی روزمره می توان روند نوسانات فشار خون خود را درک کرده که به حفظ سلامتی شما کمک خواهد نمود.بعلاوه ثبت مقادیر فشار خون برای تشخیص پزشک شما بسیار سودمند است.

کار با فشارسنج های دیجیتال بسیار راحت تر از فشارسنج های دستی است.ولی برای بسیاری از مردم میزان دقت فشارسنج های دیجیتال بازویی و مچی سئوال بر انگیز است.

در این مورد باید گفت که پارامترهایی وجود دارد که در کارکردن با فشارسنج های دیجیتال باید رعایت شود .اگر این پارامتر ها رعایت شود مطمئن باشید عدد نمایش داده شده توسط دستگاه فشار سنج مچی دیجیتال با کمترین خطا خواهد بود.در ذیل به این موارد اشاره می شود.

۱)اکثر فشارسنج ها دارای راهنما و کاتالوگ فارسی می باشندقبل از استفاده حتما راهنمای استفاده از دستگاه را کاملا مطالعه کنید.

۲)در صورت ضعیف شدن باتری ها حتما آنها را تعویض کنید.

www.pishrokala.com

۳)حداقل تا ۲۰ دقیقه قبل از اندازه گیری فشار خون فعالیت بدنی سنگین نباید داشته باشید. ندوید. نوشیدنی ننوشید. دخانیات نیز مصرف نکنید.

 

۴)هنگام اندازه گیری فشار خون حتما  روی صندلی یا یک مبل راحت بشینید. و بصورت ایستاده یا خوابیده اقدام به گرفتن فشار خون نکنید.

 

۵)برای کار با فشارسنج های مچی ابتدا نشسته و سپس آرنج را روی میز گذاشته و دست را با زاویه ۳۰ درجه خم می کنید بطوری که مچ تقریبا رو به روی قلب قرار بگیرد.(بهتر است از دست چپ برای گرفتن فشار خون استفاده شود)محل مناسب برای بستن فشارسنج مچی یک سانتیمتری مچ دست است(حدود یک انگشت فاصله )

www.pishrokala.com

www.pishrokala.com

 

 

www.pishrokala.com

 www.pishrokala.com

۶)هنگامی که دستگاه در حال کمپرس باد است انگشتان ناخودآگاه به داخل جمع می شوند و مچ بسته می شود .مقاومت نکنید و اجازه دهید مچ بسته شود.

۷)دست را کاملا ثابت نگه داشته و از حرکت دادن آن خود داری کنید.

۸)بین هر دفعه اندازه گیری فشار خون باید ۲۰ دقیقه فاصله باشد حتی اگر با دست چپ خود اندازه گیری کردید برای اینکه با دست راست فشار خون بگیرید نیز باید ۲۰ دقیقه زمان سپری شود تا رگها به شکل اولیه خود باز گردند

فیلم نحوه کار فشارسنج های بازویی دیجیتال در صفحه اصلی وبلاگ (ستون سمت چپ) موجود است.برای یادگیری بهتر دیدن این فیلم که متعلق به کمپانی بیورر است توصیه می شود.

+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 5:6  توسط حامد سيديان | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
فروشگاه اينترنتي پيشرو كالا نيز با ارائه انواع لوازم وتجهيزات پزشكي از معتبرترين برندهاي روز دنيا در خدمت هموطنان عزيز است.
با خريد پستي از پيشرو كالا در هر نقطه از كشور كه باشيد محصول خريداري شده ظرف 3تا 5 روز كاري به دست شما مي رسد و پس از تحويل گرفتن كالا و اطمينان از صحت آن وجه را به مامور اداره پست مي پردازيد.پيشرو كالا با پشتيباني واقعي و پاسخگو جاي هيچگونه نگراني براي شما خريداران محترم نمي گذارد.بزرگترين تبليغات ما مشتريان ما هستند،اين فقط يك شعار نيست بلكه اعتقاد قلبي ماست.
تلفن تماس:02188705628
آدرس سايت:www.pishrokala.com

نوشته های پیشین
هفته چهارم خرداد ۱۳۹۱
هفته اوّل خرداد ۱۳۹۱
هفته اوّل دی ۱۳۹۰
هفته اوّل مهر ۱۳۹۰
هفته چهارم شهریور ۱۳۹۰
هفته اوّل شهریور ۱۳۹۰
هفته چهارم تیر ۱۳۹۰
هفته اوّل تیر ۱۳۹۰
هفته چهارم خرداد ۱۳۹۰
هفته سوم اردیبهشت ۱۳۹۰
هفته دوم اردیبهشت ۱۳۹۰
هفته چهارم فروردین ۱۳۹۰
هفته سوم فروردین ۱۳۹۰
هفته اوّل فروردین ۱۳۹۰
هفته چهارم اسفند ۱۳۸۹
هفته سوم اسفند ۱۳۸۹
آرشیو موضوعی
صفحه نمايش محصولات
راهنمای تصویری گرفتن فشارخون
لوازم مادر و نوزاد
انواع دستگاه بخور(رطوبت ساز)
با پشه های سمج چه بکنیم؟
مقالات پزشکی و سلامت
نحوه استفاده از دستگاه تست قندخون و انواع دیابت
انواع ترازوی های گرمی با دقت یک دهم و یک صدم گرم
فشارسنج های دیجیتال بیورر اصل آلمان
درباره ما
پیوندها
ايندكس آگهي
فروشگاه اينترنتي پيشرو كالا
بي واسطه ها
پيشرو كالا
سايت اداره كل تجهيزات پزشكي ايران
بورس تجهيزات پزشكي تهران
آپارات فيلم
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

Powered by WebGozar

آپارات فيلم - نگاهي متفاوت به دنياي سينما داغ کن - کلوب دات کام -